Hakkımızda

Kaydet.NET Hosting İnternet Hizmetleri 1997 yılından itibaren amatör olarak web tasarım işine başlayan iki arkadaş tarafından ticaret hayatına girmiştir. 2000 yılından itibaren profesyonel diğer arkadaş gruplarıyla birlikte internet sektöründe bir çok başarılı işlere imza atmışlardır ve 2002 yılında tamamen kendi ayakları üzerinde durabilecekleri bir Web Server ağına sahip olmuşlardır. 2004 de servis ağlarını daha da genişleterek piyasada bulunan bir çok kişisel web sitesinin tasarımlarını ve hosting işlerini başarılı bir şekilde yönetmiş ve ev sahipliği yapmışlardır. Artık 2005 yılının ilk günlerinden itibaren Türk Ticaret Kanunu yasası gereği şirketlere getirilen web sitesi zorunluluğundan dolayı bizlerde siz değerli firma sahiplerine de hizmet sunmayı hedefledik ve profesyonel kadromuzla birlikte 10 yıldan fazla zamana verilen emeğimizi sizlerle paylaşmaya hazırız.

Misyonumuz

Kaydet.NET Hosting İnternet Hizmetleri olarak temel stratejimiz sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörebilmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak bilişim çözümlerini, konularında uzman kadromuzla oluşturabilmektir. Bütün bunları müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması, buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması ve böylece rekabet güçlerini arttırmalarında katkıda bulunmak için çalışıyoruz..

Vizyonumuz

Nihai hedefimiz, yeni pazarlardaki fırsatları değerlendirerek, müşteri ve ürün portföyümüzü genişletmek, Uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte oluşturduğumuz tüm çözümleri, ürünleri ve hizmetleri dış pazarlara sunmak, mevcut müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürdürmek, böylece dünya çapında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen, hosting firmalarından biri olmaya devam etmektir.